• Özdilek Holding Kuruluşları

Hakkımızda

Bir Özdilek markası olan Game Factory, ÖzdilekPark Antalya, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, ÖzdilekPark İstanbul, Özdilek Afyonkarahisar, Bolu, Bursa, Bursa Ataevler, Geçit, Gemlik, Gürsu, İnegöl, Kaplıkaya, Özlüce, Düzce, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Manisa Turgutlu, Uşak ve Yalova’da eğlence alanında hizmet vermektedir. 2017 yılından bu yana hizmet noktasını 20’ye çıkaran Game Factory, minik misafirlerin eğlence dolu anlar geçirebileceği oyuncaklarla donatılmıştır.

Game Factory eğlence merkezinde yumuşacık soft play alanlarından gözlükle oynanan sanal gerçeklik oyunlarına, heyecan dolu video oyunlarından çocukların çok sevdiği lunapark oyuncaklarına kadar hem çocukların hem gençlerin hem de yetişkinlerin kaliteli vakit geçirebilecekleri eğlenceli ve hijyenik alanlar sunmaktadır. Markamız, gelişen teknolojilerle kendisini yenileyerek, kaliteden taviz vermeksizin en eğlenceli hizmeti misafirlerine sunmayı hedeflemektedir.

SOFT PLAY ALANLARI

Çocukların çok sevdiği soft play alanlarımız, yumuşak malzemeden oluşturulan oyuncaklar sayesinde oldukça güvenli bir alan. 3 - 8 yaş arası miniklerimize uygun şekilde tasarlanan soft play alanlarımızda, zıpzıp trambolin, top havuzuna bağlantılı kaydırak, dönen atlı karınca, projeksiyonlu top havuzu, dönen şekerleme oyuncağı ve hava üfleyen top havuzu seçenekleri bulunuyor. Birbirinden eğlenceli oyun alternatiflerinin yanı sıra alanımızda bulunan piyanoda da küçük sanatseverlerimiz müzik denemeleri yapabiliyor.

SANAL GERÇEKLİK OYUNLARI

Son yıllarda gelişen ve değişen teknolojiyle çocukların yanı sıra yetişkinlerin de çok sevdiği sanal gerçeklik oyunları, Game Factory ÖzdilekPark Antalya’da oyun tutkunlarıyla buluşuyor. Oyunseverleri bambaşka bir deneyimle farklı dünyalara yolculuk yaptıran sanal gerçeklik oyununda, gözünüze taktığınız özel gözlüklerle bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Hızlı bir araba yarışında ya da ranger’da aksiyon ve macerayı daha önce deneyimlemediğiniz şekilde yaşayabilirsiniz.

HEDİYE KAZANDIRAN OYUNLAR

Game Factory’de eğlenirken kazandıran oyunlarla birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Eğlenceli oyuncaklarda yarışırken makinelerin verdiği biletleri, bilet sayma makinesinde okutarak kazandığınız puanları hesabınıza yüklüyoruz. Kartınızda biriken puanlarla kasa noktasında bulunan birbirinden güzel hediyelere sahip oluyorsunuz. Hediye kazanabileceğiniz bu oyunlar şuan için Antalya, Bursa Nilüfer ve İstanbul şubelerinde bulunuyor.

VİDEO OYUNLARI

Direksiyon, oyun konsolu ve joyistiklerle oynanan video oyunlarında dilerseniz kendiniz dilerseniz de arkadaşınızla yarışabilirsiniz. Rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu araba yarışı, savaş oyunları, motorsiklet yarışları ve futbol maçları gibi birçok alternatifi bulunan video oyunlarıyla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

LUNAPARK OYUNCAKLARI

Lunaparkı kim sevmez ki? Büyük küçük herkesin çok sevdiği lunaparklar Game Factory’nin eğlenceli dünyasında sizi bekliyor. Heyecan ve aksiyonun hissedildiği çarpışan arabalardan, sakinlik ve dinginlik veren dönme dolaba, masallar diyarının kapılarını açan atlı karıncadan elektronik salıncak sekoline kadar tüm lunapark oyuncaklarını Game Factory eğlence merkezimizin kalitesiyle deneyimleyebilirsiniz.